طراحی ویلا در هشتگرد

طراحی ویلا در هشتگرد

  • سبک مدرن : این سبک که دارای کاربرد زیاد و طرفداران بسیاری در دنیای امروز می باشد، حالی گویا و غیرپیچیده و در عین حال کاربردی را داراست. مصالح مختلفی اعم از سنگ، شیشه، بتن، فلز و … در این سبک استفاده می شود. رنگ هایی که در این سبک مورد استفاده قرار می گیرند، عمدتا حالت خنثی و روشن را دارا هستند.
  • سبک مینیمال و ساده : این سبک که به عنوان کمینه گرا نیز شناخته می شود، در هر زمینه ای کاربرد دارد. از ساختمان سازی گرفته تا موسیقی و غیره. علی رغم اینکه این سبک از نظر هزینه کاملا مقرون به صرفه تلقی می شود، سبکی پرطرفدار بین سبک های معماری و ساختمان سازی تلقی می شود. در این سبک علی رغم وجود ظاهری ساده، ظرافت و دقت زیادی دیده می شود.
  • سبک لوکس و تلفیقی : طراحی و ساخت ویلا به این سبک، برای زمان هایی مناسب است که قصد داشته باشید از هر سبک، یک ویژگی را در ویلای خود بیاورید. شاید انتخاب تنها یک سبک، ما را به تمامی آرزوهایمان درباره ویژگی های ویلا نرساند. به همین دلیل می توانید مرز های بین رنگ ها و مصالح مختلف را از بین ببرید و سبکی جدید را خلق کنید. البته که در این مسیر باید به هماهنگ بودن این موارد نیز توجه کافی داشته باشید.
  • سبک کلاسیک : این سبک نمایانگر شکوه و جلال امپراطوری روم است. این سبک در کشور ایران به عنوان رومی نیز شناخته شده و جزئیات و هندسه و اشکال آن، ما را یاد آن دوران می اندازد. این سبک تا یک دوران خاصی در ایران بسیار پرکاربرد بود. اما رفته رفته، ابهت خود را از دست داد و از رونق افتاد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *