ساخت ویلا در طاووسیه

ساخت ویلا در طاووسیه

با سلام خدمت دوستان عزیز در این مطلب می خوایم درباره ساخت ویلا در طاووسیه براتون توضیحاتی ارائه بدیم. ساخت ویلا دارای چالش های سخت و پیچیده ای می باشد که ما در این اینجا براتون اطلاعاتی در دسترس قرار د اده ایم. یکی از نکات مهم در ساخت ویلا انتخاب سازنده ویلا در طاووسیه است که دارای ویژگی ها و وظایفی بوده که در این مقاله بهتون کامل توضیح خواهیم داد. پس اگه به دنبال ساخت ویلا در طاوسیه و به دنبال یک سازنده مورد اعتماد و کاربلد هستید این صفحه رو از دست ندهید.

شهرک طاووسیه کرج یکی از شهرک های برند و معروف در استان البرز می باشد که دارای ویلاهای خیلی لاکچری و تالار های بزرگ و باشکوه می باشد و همچون شهرک طاووسیه دارای کلیات انشعابات آب، گاز و برق نیز می باشد. لوکشن این شهر در فاصله چسبیده به شهرستان کرج و فاصله 50 کیلومتری با استان تهران می باشد چنانچه به دنبال سرمایه گذاری و برای تایم های تفریح این شهرک لاکچری و زیبا پیشنهاد ما به شما است.

-انتخاب یک قطعه خوب و دارای امتیاز بالا

-انتخاب یک سازنده ویلا درطاوسیه

-اجرای طراحی با توجه به شرایط اقلیمی منطقه

-برآورد هزینه ساخت قبل از استارت پروژه

-دریافت مجوزهای لازم از دهیاری طاووسیه

برای ساخت ویلا در طاووسیه باید به این نکاتی که اعلام کرده ام توجه داشته باشد لذا رعایت نکات باعث راحتی در ساخت و صرفه جویی در هزینه و وقت می شود.

یکی از نکات مهم در ساخت ویلا در طاووسیه انتخاب یک سازنده حرفه ای، باسواد و با تجربه می باشد.چنانچه شما به یک سازنده با ویژگی ههایی که ما در اینجا عنوان می کنیم پروژه را واگذار کنید دیگر خیالتون از بابت ساخت بسیار راحت می شود.

سازنده ویلا در طاووسیه موظف است از صفر تا صد ساخت ویلا را طبق قررار داد مابین کافرما و خویش را بصورت اصولی و حرفه ای در کمترین زمان ممکن یا زمان در ج شده در قرار داد  به کارفرما تحویل دهد.حالا ما دراینجا بصورت مختصری بخشی از این وطایف سازنده را عنوان میکنیم لذا تا کارفرما در این باره اطلاعات کامل تری داشته باشد.

سازنده در ابتدا با توجه به سلیقه و خواسته کارفرما طراحی کامل ویلا را انجام میدهد این کار توسط تیم معماری سازنده باید صورت گیرد و در تمامی مراحل ایتم به ایتم از مراحل طراحی به کارفرما عکس ارسال کنند لذا کارفرما از نحوه طراحی و جانمایی های ویلا باخبر باشد.

مرحله دوم سازنده بایداقدام به دریافت مجوز گردد،در این مرحله در شهرک طاووسیه باید از طریق دهیاری اقدام گردد برای ساخت ویلادر طاووسیه قوانین خاصی وجود دارد مثلا اینکه شما بیشتر از دوطبقه اجازه ساخت ندارید لذا تا موجب دید همسایه ها قرار نگیرید

مرحله بعد استارت ساخت ویلا در ایتن مرحله سازنده با در دست داشتن نقشه های اجرایی شروع به عملیات  گودبرداری و استارت سازه ویلا میکند در این مرحله بسیار مهم است که محل قرار گیری ویلا در جهت صحجیح نور و افتاب و هوا قرار گیرد در نقشه کشی اولیه هم مهم است که نقشه بردار دقیق محب ستونها و فنداسیون را مشخص کند و اینجا سازنده با  دقت زیاد باید با نظارت کلی از انجام روند پروژه این مراحل را سپری نمایید

از وظایف دیگری که سازنده باید از ان به خوبی برخودار باشد خرید متریال و مصالح با کیفیت از تولیدکنندگان همانند شرکت های سیمان و شرکت های گچ  وشرکت های تولید فولاد ویا تولید در و پنجره میباشد می باشد. هم چنین شناخت پیمانکار از نوع جنس وکیفیت مطلوب متریال و استعلام قیمت از تمامی تولید کنندگان و فروشنده های مصالحی و متریالی میباشد.

یکی دیگر از اقدامات کار فرما ایجاد قرار داد با کلیه پرسنل واکیپ هایی اجرایی می باشند که برای فعالیت به پروژه می آیند.در قرار داد باید مبلغ قرراداد و تاریخ شروع و تاریخ پایان و ضرر زیان و ضمانت کیفیت اجرایی حتما قید گردد.

دیگر از جمله وظایف سازنده ویلادرطاووسیه بیمه کردن(بیمه حوادث) کلیات پرسنل و اکیپ های اجرایی در حین انجام فعالیت می باشد.

در این مقاله سعی کردیم بسیار ساده و مختصر بیایم از وظایف سازنده ویلا در طاووسیه و نکات مهم ساخت ویلا در طاووسیه براتون اطلاعاتی در دسترس قرار بدیم. امیدواریم این اطلاعات برای شما دوستان عزیز مفید باشد و در ضمن ساخت ویلا در طاووسیه یک فرآیند بسیار چالش برانگیز و پیچیده است امیدوارم با دقت و انتخاب یک سازنده حرفه ای این عملیات ساخت را به خوبی و خوشی به پایان برسانید.

گروه فنی مهندسی نوآوران ویلا واقع در طاووسیه یکی از بهترین سازنده ها در این شهرک لاکچری می باشد پس اگه به دنبال سازنده ویلا یا یک طراح حرفه ای هستید ما آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز هستیم.

چنانچه نیاز به مشاوره داشتید می توانید در همه ایام با ماتماس بگیرید ((این مشاوره ها کاملا رایگان می باشد))

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *